Abu Dhabi, Almagro në vend të Nadal

Data e publiklimit: Thursday, December 27th, 2012

Turneu i Abu Dhabit do të nisë me një përballje të mëdhenjsh. Në takimin e parë do të luajnë spanjolli David Ferrer dhe çeku Tomas Berdych. Nicolas Almagro është emri më i ri që i shtohet këtij turneu, ku do të zërë vendin e Rafael Nadal. Numri 4 në renditjen botërore njoftoi se nuk mund të marrë pjesë për shkak të infeksionit nga një virus./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 1399 here

Fjalët kyçe