Argjentina Ramosaj, në romancë me Granit Xhakën?

Data e publiklimit: Friday, December 28th, 2012

Futbollisti i njohur Granit Xhaka, është duke qendruar këto ditë në Kosovë, ku është takuar me shumë njerëz dhe fansa të tij. Por, mediat bëjnë me dije se Xhaka është parë nën shoqërinë e ngushtë të këngëtares Argjentina Ramosaj, me të cilën mendohet se ka nisur një romancë. Asgjë nuk është konfirmuar për momentin, por është fakt që ata janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Argjentina Ramosaj është një ndër këngëtaret më të suksesshme kohët e fundit në trevat shqiptare, ndërkohë që Xhaka konsiderohet si një ndër talentet më të mëdhenj të futbollit shqiptar./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 2893 here

Fjalët kyçe