Bëmat e Balotelit nuk kanë të sosur

Data e publiklimit: Tuesday, December 4th, 2012

Shumë prej nesh kishin dyshime rreth karakterit të Mario Balotelit, por fotoja e fundit provon se ai është një “kalama”.

Bëma e radhës e sulmuesit të Mançester Sitit ka qenë “fshehja” me kamuflazh. Por italiani të njëjtën gjë ka bërë me makinën “Bentley Continental GT” dhe “quad bike”- un e tij në garazh./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 472 here

Fjalët kyçe