E ardhmja e Villas në duart e Barcës

Data e publiklimit: Thursday, December 27th, 2012

Agjenti i David Villas, Victor Onate, e ka bërë të qartë se ardhmja e klientit të tij qëndron në duart e Barcelonës.

Mediat kanë raportuar se spanjolli mund të largohet nga Camp Nou, ndërsa Chelsea ose Arsenali mund të jenë destinacioni i tij.

“Vazhdimisht ka spekulime për Davidin, sepse ai është një sulmues i shkëlqyer, mirëpo e ardhmja e tij është në duart e Barcelonës”.

“Ata kanë një kontratë dhe është e rëndësishme që të respektohen dokumentet e tilla”, ka thënë Onate për Sky Sports./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 667 here

Fjalët kyçe