Edhe Arsenali në kërkim të Rami

Data e publiklimit: Wednesday, December 5th, 2012

Arsenali raportohet se është duke përcjellë mbrojtësin e Valencias, Adil Rami.

Francezi është duke u lidhur me një kalim te skuadra londineze, me menaxherin Arsene Wenger është duke kërkuar përforcime të reja pas krizës që po kalon skuadra së fundi.

Rami po ashtu është lidhur me një kalim te Barcelona dhe Milani, ndërsa performacat e tij kanë joshur edhe Manchester United. /SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 309 here

Fjalët kyçe