(Foto) Shtepia e re e Christiano Ronaldos eshte pa WC?

Data e publiklimit: Tuesday, August 28th, 2012

Shtepia e re eshte ndertuar brenda nje viti dhe ka kushtuar disa miliona euro.

Eshte i rrethuar nga te gjitha anet me male, pyje dhe liqen. Kjo ka qene edhe arsyeja pse ylli i Real Madrid zhgjodhi pikerisht kete vend: shume i fshehte dhe ku mundti shpetosh bliceve te aprateve fotografike.

Por paparacet serish e gjeten mundesine per te fotografuar, madje ne nje pozicion te dyshimte, i cili te ben te mendosh se edhe pse disa milliona dollarshe, shtepia nuk ka WC./SportIndeks.Com

 

Fotografi që shihet të bën të mendosh se Cristiano nuk ka WC në shtëpinë milionëshe….

Ky publikim eshte lexuar 2274 here

Fjalët kyçe