Galliani: El Shaarawy nuk shkon te City

Data e publiklimit: Wednesday, December 12th, 2012

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se Stephan El Shaarawy, nuk do të shkojë te Manchester City.

Gallini thotë se El Shaarawy nuk do të përfshihet në ofertën për sulmuesin e Manchester Cityt, Mario Balotelli, siç kanë shkruar së fundi mediat italiane.

“Betohem, betohem, betohem se El Shaarway do të qëndrojë te Milani. Ne do ta mbajmë atë dhe do ta mbulojmë mungesën e De Jong me ata që kemi në skuadër”, ka thënë Galliani. /SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 525 here

Fjalët kyçe