Jeni duke shfletuar kategorinë ‘Gossip’

Shakira e Pique bëhen prindër, lind djali i tyre

Shakira ka lindur, foshnja është një djalë. I dashuri i këngëtares, tepër i gëzuar, ka dhënë lajmin e lindjes nëpërmjet Twitter-it, duke thënë se çifti ishte “tepër i lumtur”. Duke shkruar në spanjisht, ai tha: “Lindi djali ynë! Jemi shumë të gëzuar! Faleminderit të gjithëve për mesazhet tuaja!”  ..më shumë

Publikuar 2213 days më parë

Fluturon, fluturon Felixi

Austriaku Felix Baumgartner theu rekordin botëror të hedhjes nga lartësia mbi ..më shumë

Argjentina Ramosaj, në romancë me Granit Xhakën?

Futbollisti i njohur Granit Xhaka, është duke qendruar këto ditë në Kosovë, ..më shumë

Vazhdon telenovela Balotelli-Fico

Balotelli-Fico është kthyer në një telenovelë pa fund dhe situata është komplikuar ..më shumë

Boltit i “ikën” e dashura

Britanikja Megan Edwards, e cila pushtoi zemrën e njeriut më të shpejtë në botë, ..më shumë

Pique, më i dhënë pas Shakirës sesa pas futbollit dhe miqve

 dashuri i këngëtares Shakira, Gerald Pique, i cili së shpejti do të bëhet ..më shumë

Enoch ‘mëson’ nga Mario, arrestohet për rrahje

Në një mënyrë ose tjetrën familja Balotelli është gjithnjë në qendër të ..më shumë

Pushimet e kuqezinjve: El Sharaui, në Karaibe me paratë e Ambrozinit

Yjet e Milanit e kanë mendjen te pushimet dhe jo te rezultatet në Serinë A. Teksa ..më shumë

Performanca e Messit… si prind

Është i famshëm për driblimet e tij që hipnotizojnë kundërshtarët, por tani ..më shumë

Zbulohet e dashura e re e Silvio Berluskonit

E re, bukuroshe dhe ambicioze, kjo eshte e fejuara e re e Silvio Berlusconit. Femra ..më shumë