Jeni duke shfletuar kategorinë ‘Handboll’

(VIDEO) Sjellje e pahijshme e përzgjedhësit serb

Shumë trajner kënaqen me lojën e skuadrave të tyre, por edhe shpeshherë janë të irrituar me atë se çfarë tregojnë në terren.Mirëpo, përzgjedhësi i përfaqësuese serbe në hendboll për femra, Sasha Boshkoviq, megjithatë, ka shkuar një hap më larg, duke u bërë pjesë e ndeshjes. Gjatë ndeshjes të xhiros së parë të grupit F të ..më shumë

Publikuar 2235 days më parë

Një shkallë më lart

Hendbolli kosovar ka shkuar një shkallë më lart në paraqitjen e tij në Evropë ..më shumë

Prishtina kërkon kualifikimin në Luksemburg

Skuadra e klubit të hendbollit Prishtina sonte nga ora 20:30 luan në udhëtim kundër ..më shumë

Vazhdojnë të koriten

Klubet kosovare të hendbollit vazhdojnë me avazin e vjetër. Zhgënjimi i tyre ..më shumë

Besa shpreson në mrekulli

Të shtunën mbrëma në Pejë do të zhvillohet ndeshja e dytë ndërmjet Besa Famiglias ..më shumë

Besa premton angazhim, jo edhe rezultat të denjë

Kampionia e Kosovës në hendboll Besa Famiglia të sonte nga ora 19:00 do të përballet ..më shumë

Skuadra e udhëhequr nga një shqiptar, dominon sportin e panjohur në SHBA

Në një fushë të improvizuar në Minneapolis, lojtarët fitues kanë vënë duart ..më shumë

Besa, gati për serbët

Besa Famiglia është duke i bërë përgatitjet e fundit, para duelit të vështirë ..më shumë

Transferimet LIVE

Jemi në ditën e fundit të afatit kalimtar veror dhe për më të rejat e fundit, ..më shumë

Besa rrezikon të turpërohet përballë serbëve

Kampionia e Kosovës në hendboll, Besa Famiglia, më tetë shtator në Banjallukë ..më shumë