Helen dhe Ashley i krahasojnë, Haye nuk i sheh me sy

Data e publiklimit: Monday, December 10th, 2012

Helen Flanagan and Ashley Roberts pas kthimit nga xhungla ku morën pjesën në një tv show, janë fotografuar duke krahasuar gjinjtë në emisionin “I m Celeb” bashkë me boksierin e peshave të rënda David Haye.

Bukuroshet i kanë numra të ndryshëm gjinjtë dhe për ketë Ashley Roberts mezi i gjen të sajat, ndërsa Helen Flanagan i ka nxjerr për qejfin e saj, por që ka bërë që David Haye të mbaj kokën në anën e kundërt. /SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 701 here

Fjalët kyçe