Ibra nuk pensionohet te PSG

Data e publiklimit: Thursday, December 6th, 2012

Agjenti i sulmuesit të Paris Saint Germain, Zlatan Ibrahimovic, thotë se suedezi mund të lëvizë sërish në të ardhmen.

Ibra së fundi është lidhur me një kalim te Manchester City dhe Mino Raiola nuk e ka përjashtuar një lëvizje të tillë.

“Ibrahimovic nuk do ta përfundojë karrierën e tij te PSG. Përderisa, sigurisht, ai nuk e rinovon kontratën e tij”, ka thënë Raiola për Sky Sport Italia. /SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 433 here

Fjalët kyçe