Khan: Dueli Pacquiao-Marquez i ekuilibruar

Data e publiklimit: Thursday, December 6th, 2012

Boksieri britanik, Amir Khan e shikon të ekuilibruar duelin e pritshëm të 8 Dhjetorit mes Manny Pacquaios dhe Juan Manuel Marquez. Sipas tij, kjo përballje pritet të jetë e fortë dhe 5 raundet e para do të tregojnë se cili do të jetë fituesi.

Khan, ish kampion në WBA dhe IBF, parashikon se nuk do të ketë nokaut, ndërsa pohoi se do të bëjë tifo për filipinasin Pacquiao./SportIndeks.com

Ky publikim eshte lexuar 773 here

Fjalët kyçe