Mialni të shesë Paton për ta sjellë Balotellin?

Data e publiklimit: Tuesday, December 4th, 2012

Milani raportohet se planifikon të shesë lojtarë në janar për të krijuar fonde për sulmuesin e Manchester Cityt, Mario Balotelli.

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, është duke caktuar negociata për Balotellin, por ka porositur zëvendësin e tij, Adriano Galliani, të krijojë dhomë në buxhetin e tij duke shitur lojtarë.

Sipas Tuttosport, Mathieu Flamini, Bakaye Traore dhe madje edhe Alexandre Pato janë duke u konsideruar për shitje. /SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 288 here

Fjalët kyçe