Michelle Lewin fanse e Barcelonës, por e “çmend”… Murinjo

Data e publiklimit: Tuesday, December 11th, 2012

Mishele Leuin ka vendosur që Krish tlindjet t’i kalojë në Venezuelë, megjithëse direkt pas festave ajo do të jetë prezente në Majemi për një qëllim: të bëjë realitet ëndrrën e saj, të konkurrojë në konkursin për femra “Body Fitness IFBB”.

Teksa ndodhej për një vizitë në Spanjë, modelja Leuin është pyetur nëse e ndjek futbollin spanjoll dhe më pas ajo përgjigjet: “Po, jam fanse e Barcelonës, por më magjeps shumë Murinjo”. /SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 567 here

Fjalët kyçe