Mourinho dhe CR7 prapë i ikin ceremonisë!

Data e publiklimit: Tuesday, December 4th, 2012

Jose Mourinho dhe Cristiano Ronaldos pritet të i ikin prapë ceremonisë së ndarjes së Topit të Artë, skuadrës së vitit dhe trajnerit të vitit.

Sipas mediave spanjolle Mourinho e ka gati pretekstin për ti ikur kësaj ngjarje siq i iku vitin e kaluar. Ceremnoa do të zhvillohet me datë 7 janar, ndërsa Reali me 8 janar zhvillon ndeshjen me Celta Vigon e cila pritet të jetë edhe arsyeja e radhës.

Besohet se Mourinho është i bindur se Lojtari më i mirë në botë prapë do të jetë Lionel Messi, ndërsa trajneri më i mirë në botë do të jetë Del Bosque, një i padëshiruar nga Mourinho./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 438 here