Nadal: Objektivi, rikthimi në formë

Data e publiklimit: Monday, December 24th, 2012

Pak javë para rikthimit të shumëpritur, Rafael Nadal deklaroi se objektivi i tij nuk është as Australia dhe as Doha, por të jetë sërish në formën më të mirë.

Numri 4 i renditjes botërore u shpreh se pjesëmarrja në Abu Dhabi do të shërbejë si një test për të për të parë në çfarë gjendje do të jetë pas një mungese 6 mujore për shkak të dëmtimit në gju./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 794 here

Fjalët kyçe