Nadal: Vështirë të rikthehem në nivelet e larta

Data e publiklimit: Thursday, November 29th, 2012

Rafael Nadal ka nisur të stërvitet që pas rikuperimit nga dëmtimi që e mbajti për një kohë të gjatë jashtë eventeve zyrtare por vetë ish numri 1 i botës e pranon se do ta ketë të vështirë të rikthehet në majën e tenisit.

Spanjolli deklaroi se ka shumë punë për të bërë dhe se qëllimi i tij fillimisht nuk është të rikthehet raketa numër 1 në tenis por të arrijë të luajë në formën maksimale në të gjitha eventet./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 708 here

Fjalët kyçe