Pacquiao është gati për duelin me Marquez

Data e publiklimit: Tuesday, December 4th, 2012

Boksieri Manny Pacquiao përfundoi seancën stërvitore në Los Angeles.

Në prag të sfidës kundër Juan Manuel Marquez, filipinasi u shpreh enzutuziast dhe pohoi se ndihet gati për këtë përballje të katërt me meksikanin Marquez. Pacquaio do të ndeshet më 8 Dhjetor pas disfatës me Timothy Bradley, e para që prej vitit 2005./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 640 here

Fjalët kyçe