Perez edhe 200 milion euro transfere!

Data e publiklimit: Friday, December 7th, 2012

Florentino Perez thuhet se është duke bërë gati një plan të ri për Realin duke planifikuar super transfere të reja në skuadër. Perez thuhet se po planifikon të shpenzoj 200 milion euro euro për blerjen e 3 lojtarëve të ri për të bërë plotësisht një skuadër galaktike.

Blerja e David Silvës, Radamel Falcaos dhe Mario Gotzes është objektivi i Florentino Perez.

Me këtë plan Perez beson se do ti ruaj yjet e skuadrës duke bërë që në vitin 2014 Reali të ketë bindshëm skuadrën më të shtrenjtë në botë./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 359 here

Fjalët kyçe