Pique, më i dhënë pas Shakirës sesa pas futbollit dhe miqve

Data e publiklimit: Thursday, December 27th, 2012

 dashuri i këngëtares Shakira, Gerald Pique, i cili së shpejti do të bëhet edhe baba, pasi këngëtarja është duke pritur një djalë, në një intervistë ka treguar se po kalon një nga momentet më të ëmbla në jetën e tij personale dhe se marrëdhënia me Shakirën e kanë lejuar atë për të arritur pjekurinë më të madhe personale.

“Unë mendoj se dashuria të ndryshon. Është një pjesë shumë e rëndësishme e jetës tuaj. Kur ndihesh i dashuruar, i sheh gjërat ndryshe. Kur je i vetmuar, të duhet të përqendrohesh shumë te futbolli, pastaj te miqtë tuaj.

Tashmë rri më shumë me partneren time, me të cilën pres të kem edhe një fëmijë. Pra, gjërat ndryshojnë në jetë dhe ti duhet të përshtatesh. Mendoj se gjithçka po ndodh me mua tani është shumë e lumtur”,ka thënë mbrojtësi i Barcelonës, Gerald Pique.

Pique është i kënaqur me mënyrën sesi po shkojnë gjërat në jetën e tij private./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 690 here

Fjalët kyçe