PSG ofertë për Nanin

Data e publiklimit: Saturday, December 1st, 2012

PSG besohet se është tejet i interesuar në shërbimet e anësorit të Manchestesr United, Nani.

The Sun shkruan se klubi francez e sheh anësorin portugez si kandidatin ideal për të zëvëndësuar brazilianin, Nene.

PSG do të ketë probleme që ta realizojë transferin pasi për Nanin të interesuar janë edhe Interi dhe Juventusi./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 231 here

Fjalët kyçe