Seedorf me ide të qarta për të ardhmen

Data e publiklimit: Monday, December 24th, 2012

Clarence Seedorf nga Brazili në 360 gradë. Ish sulmuesi i Milanit zbulon fakte për të ardhmen e tij duke “prekur’ dhe disa tema të tjera të rëndësishme.

“Gjithmonë kam dëshiruar të bëhem trajner dhe do te filloja dhe me nje ekip te madh. Do të kisha një model timin. Përsa i përket Milanit mund të them qe nuk do te rikthehem tek kuqezinjtë. El Shaarawy? Lereni te rritet ngadalë si lojtar.

Më pas holandezi “thumbon” Zlatan Ibrahimovic.

“Ishte keq të humbisje Thiagon. Ibra? Nuk përmirëson asnjë ekip”./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 594 here

Fjalët kyçe