Shkon Scholes, vjen Ozil!

Data e publiklimit: Thursday, November 29th, 2012

Sir Alex Ferguson e ka vendosur në plan të parë transferimin e yllit të Realit, Mesut Ozil në Manchester United. Fergie është duke kërkuar një zëvëndësues ideal të Paul Scholes i cili pritet të pensionohet në fund të këtij sezoni.

Dështimi për të blerë Eden Hazardin dhe Lucas Mourën, ka bërë që Ferguson të mendon seriozisht blerjen e Ozil.

Mesfushori turko gjerman nuk ka vend të sigurtë në Real pas blerjes së Luka Modric kështu që në disa raste ai është parë i pakënaqur me këtë gjë./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 353 here

Fjalët kyçe