Stosur, lojtarja e vitit në Australi

Data e publiklimit: Monday, December 3rd, 2012

Samantha Stosur fiton për të tretin vit radhazi çmimin tenistja më e mirë në Australi.

Ish kampionia e US Open arriti të triumfonte përballë rivalëve si Marinko Matosevic, Lleyton Hewitt dhe Casey Dellacqua. Për momentin 28-vjeçarja pozicionohet në vendin e 9 të klasifikimit botëror për femra./SportIndeks.com

Ky publikim eshte lexuar 851 here

Fjalët kyçe