Publikimet e etiketuara me fjalën ‘Al Saad’
On Monday, December 10th, 2012

Beckham kërkohet nga Al Sadd

Klubi nga Katari, Al-Sadd, raportohet se është duke përgatitur një ofertë për mesfushorin anglez David Beckham. Anglezi së fundi i dha fund karrierës së tij me Los Angles Galaxy dhe tash është duke menduar ..më shumë

On Saturday, December 1st, 2012

(VIDEO) Çfarë driblimi i Raul Gonzales

As mosha e tij nuk po e pengon legjendarin spanjoll Raul Gonzales që të bëjë gjëra fantastike në fushën e futbollit. Ish ylli i Realit, Raul Gonzales po shkëlqen te skuadra e Al Saad duke shënuar shumë ..më shumë

On Monday, November 5th, 2012

(Video) Raul Gonzales, edhe 1 gol të bukur

Legjenda e Real Madridit, ish sulmuesi Raul Gonzales ka shënuar edhe një gol për skuadrën nga Katari, Al Saad. Raul ka shënuar gol nga një pozitë që nuk është shumë i njohur për gola. Në ndeshjen ndaj ..më shumë

On Monday, September 24th, 2012

(Video) Raul Gonzalez, i madh si dikur

Sulmuesi i famshëm spanjoll, Raul Gonzalez vazhdon të shënoi gola. Ish ylli i Real Madridit dhe Shcalke 04, Raul po udhëheqë skuadrën e Katarit, Al Saad drejt fitoreve të radhës. Raul ka shënuar dy gola ..më shumë

On Tuesday, May 15th, 2012

Guardiola e dërgoj Raulin në Katar!

Raul Gonzales është sulmuesi më i ri i skuadrës Al Saad. Për të marrë këtë vendim, sulmuesi spanjoll e ka dëgjuar këshillën e Pep Guardiolës. ”Unë dëgjova këshillat e Guardiolës. Ai më tha se ..më shumë