Tifozët Perezit: Hej, Falcao i bëri pesë

Data e publiklimit: Monday, December 10th, 2012

Florentino Perez gjeti kohë dje të shikoj nga afër skuadrën e dytë të Realit, Real Madrid Castillën në ndeshjen me Santander. Castilla fitoj me rezultat 4 me 0.

Sipas një gazete të afërt me Realin, tifozët madrilen e kanë lajmëruar bosin e tyre për rezultatin që ishte në të njejtën kohë mes Athletico Madrid dhe Deportivo La Korunjës. Në brohori ata tregonin për ndryshimet ne stadium.

Moment interesant thuhej të ishte ai kur Falcao kishte realizuar edhe golin e pestë në ndeshje, ndërsa tifozët brohorisnin “Oiii Florentino, Falcao ya lleva cinco” apo “Hej Florentino, Falcao tashmë i ka bërë pesë.

Perez thuhet se kishte kapur kokën me duar duke u befasuar me golat e “tigrit”./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 494 here

Fjalët kyçe