United në Kroaci për, Halilovic+Vrsaljko!

Data e publiklimit: Friday, December 7th, 2012

David Gill thuhet të jetë në Kroaci që nga dita e martë duke biseduar me skuadrën kroate Dinamo Zagreb për blerjen e dy talentëve të futbollit kroat, Alen Halilovic dhe Sime Vrsajlko.

Sir Alex Ferguson thuhet se ka planifikuar që ti ketë në skuadër dy talentët kroat që në afatin e janarit, duke rivalizuar Manchester Cityn, skuadër poashtu e interesuar për ta.

20 milion funta është shifra që Gill dhe United mund të japin për dy supertalentët e Dinamo Zagrebit. /SportIndeks.COm

Ky publikim eshte lexuar 413 here

Fjalët kyçe