Vazhdon telenovela Balotelli-Fico

Data e publiklimit: Friday, December 28th, 2012

Balotelli-Fico është kthyer në një telenovelë pa fund dhe situata është komplikuar më shumë me ardhjen në jetë të vogëlushes Pia.

I akuzuar shpesh se është i papërgjegjshëm, Super Mario kërcënon se çështjen me ish të dashurën mund ta zgjidhë me rrugë ligjore.

Pas sulmuesit qëndrojnë edhe prindërit adoptues, Franco e Silvia Balotelli që i bëjnë thirrje përmes një letre Ficos, që interesat e vajzës t’i vendosë mbi ato personale./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 1242 here

Fjalët kyçe