(VIDEO) Reklama mahnitëse, Messi VS Bryant

Data e publiklimit: Friday, December 7th, 2012

Kompania ajrore turke “Turkish Airlines”, ka bërë një reklamë fantastike që është bërë hit në internet.

Janë protagonistë dy yjet e mëdhenjë të sportit botëror, futbollisti më i mirë në botë, Lionel Messi dhe njëri nga basketbollistët më të mirë ndonjëherë, Kobe Bryant.

Yjet gjenden mes një djaloshi në aeroplan i cili nuk di të zgjedhë cilin më parë, duke u gjendur në vështirësin e të qenit mes 2 mega yjeve sportive./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 472 here

Fjalët kyçe