(VIDEO) Shënon gol, pason puthja

Data e publiklimit: Tuesday, December 11th, 2012

Tifozët e Fehnerbahces janë një nga tifozeritë më të zjarrta në botë. Tifozët turk njihen për atmosferën dhe fanatizmin e krijuar në fushë.

Moment interesant këtë javë ishte festimi i golit të Fehnerbahces në ndeshjen ndaj Istanbul BB. Bekir Irtegun realizoj golin e fitores në minutat e fundit të ndeshjes.

Irtegul çmendi miëjra tifozë në stadium duke ndezur atmosferën. Një nga ta atij i dhuroj edhe një puthje duke mos u përmbajtur nga emocionet./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 370 here

Fjalët kyçe