(VIDEO) Tifozët e Celtic e kënduan Barcelonën!

Data e publiklimit: Friday, December 7th, 2012

Tifozët e Celtic ishin tejet mirënjohës ndaj Barcelonës e cila nuk i’a fali 3 pikë Benfikës për të kualifikuar skuadrën portugeze. Edhe pse Tito Vilanova ua lehtësoi mjaft punët skuadrës portugeze duke hedhur në fushë një formacion të lehtë me lojtar të ri, Barcelona nuk lejoj që të humbë këtë ndeshje.

Për këtë tifozët skocez pas ndeshjes me Spartak Moskën lëshuan në fushë himnin e Barcelonës, dhe kënduan këngën kër skuadrën katalonase, për “nderin” që i kanë bërë, edhe pse javë më parë pikërsiht ishte Celtic që i mposhti në këtë garë./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 599 here