(Video) Walcott VS Van Persie

Data e publiklimit: Thursday, November 29th, 2012

Theo Walcot shënoi golin më të shpejtë në Premierligë kur pas 52 sekondash realizoi ndaj Eevrtonit.

Por ky gol vetëm 15 minuta u regjistrua si goli më i shpejtë pasi që nga ora 21:00 kishte filluar ndeshja mes Manchester United dhe West Hame për ti marrë edhe rekordin Walcotitt.

Robin Van Persie shënoi gol pas 32 sekondash në ndeshjen ndaj West Hame duke shënuar golin më të shpejtë deri tani në Premierligë./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 271 here