Vilanova: S’ka, e as nuk do të ketë Messi

Data e publiklimit: Monday, December 10th, 2012

Tito Vilanova deklaroi pas ndeshjes me Betis se Lionel Messi vështirë që mund të ketë më në futboll.

”Çfarë ai ka arritur në futboll me moshën e tij, është diçka e pamundur. Është kënaqësi ta kemi në skuadër sepse ai absolutisht është më i miri dhe vështirë që mund të ketë më të tillë. Fituam ndaj skuadre me të cilën gjithmonë kemi pasur telashe, mirpo ne arritëm të bëjmë atë që deshëm” deklaroi Vilanova./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 312 here

Fjalët kyçe