Villas Boas Modricit: Ti ta mbyllësh gojën

Data e publiklimit: Friday, November 30th, 2012

Andres Villas Boas i ka dërguar një porosi mesfushorit të Realit, Luka Modric që ta mbyllë gojën dhe të pëprqëndrohet më shumë në skuadrën e tij se sat ë flet për ish skuadrën e tij.

Modric vazhdimisht është duke kërkuar që Reali të transferoj yllin e Tottenham, Gareth Bale, gjë e cila e ka penguar trajnerin Villas Boas.”Është mirë që ai vetëm ta mbyllë gojën.

Le të përqëndrohet më shumë në skuadrën e tij. Bale nuk do të largohet, ky është qëndrimi ynë “ deklaroi Villas Boas./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 308 here

Fjalët kyçe