Vjen Kohlschreiber, ikën Haas

Data e publiklimit: Friday, December 28th, 2012

Philipp Kohlschreiber rikthehet në ekipin gjerman për raundin e parë të Davis Cup kundër Argjentinës, ndërsa veterani Tommy Haas ka refuzuar të luajë.

Federata Gjermane e Tenisit bëri të ditur se kapiteni Carsten Arriens ka nominuar edhe dy lojtarët Florian Mayer dhe Philipp Petzschner, njëri pre të cilëve do të zgjidhet në Janar në varësi të rezultateve. /SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 1962 here

Fjalët kyçe