Wilshere: Po përmirësohem vazhdimisht

Data e publiklimit: Monday, December 10th, 2012

Mesfushori i Arsenalit, Jack Wilshere, mendon se ai po bëhet gjithnjë e më i mirë pas rikthimit nga lëndimi.

“Po bëhem më i mirë çdo ndeshje. Tash jam ndoshta në 90 %. Nuk i jam i sigurt. Çdo ndeshje e cila kalon, ndjehem më mirë dhe më mirë në aspektin e fituesit”.

“Kur të arrij 100 për qind do të tregoj se çfarë mundem të bëj. Është një përvojë e re, lëndimi im i parë. Nuk kam ditur çfarë të pres”, ka thënë Wilshere. /SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 515 here

Fjalët kyçe