Zbulohet e dashura e re e Silvio Berluskonit

Data e publiklimit: Friday, December 14th, 2012

E re, bukuroshe dhe ambicioze, kjo eshte e fejuara e re e Silvio Berlusconit.

Femra ne krah te kavalierit quhet Francesca Pascale, eshte 27-vjeçare me origjine nga Napoli.

Daniele Santache, nje nga politikanet aleate te Berlusconit ka thene: Francesca Pascale?

Silvio thote se eshte e dashura e tij dhe per mua eshte dicka shume e bukur. Keshtu, une e njoh si te fejuaren e Berlusconit./SportIndeks.Com

Ky publikim eshte lexuar 1210 here

Fjalët kyçe